Regulamin
Kasztelanka, Międzyrzecz
Zajęcia w piątki · SMS: 609 237 657
Pobierz PDF
Regulamin uczestnictwa w zajęciach
Basen Kasztelanka, Międzyrzecz — zajęcia w piątki
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest:
- wpłata bezzwrotnej zaliczki,
- terminowa wpłata należności z góry za każdy miesiąc zajęć.
- Zajęcia odbywają się na basenie Kasztelanka w Międzyrzeczu.
- Kursy nauki pływania organizowane są w piątki od września do czerwca, jednostka treningowa trwa 45 min.
- Na zajęcia należy przybyć około 10–15 min. przed ich rozpoczęciem, w celu sprawdzenia obecności przez instruktora.
- Każdy uczestnik zajęć musi posiadać strój kąpielowy, czepek, klapki oraz ręcznik kąpielowy (dla dziewczynek preferowany strój jednoczęściowy, dla chłopców kąpielówki, nie spodenki), mile widziane okularki.
- Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy zobowiązani są do skorzystania z natrysków.
- Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do posiadania obuwia zmiennego – klapek podczas pobytu w szatni.
Warunki odrobienia zajęć
- Istnieje możliwość odrobienia 2 usprawiedliwionych zajęć w ciągu miesiąca.
- Zajęcia uznaje się za usprawiedliwione, gdy rodzic/opiekun zgłosi nieobecność co najmniej 24h przed rozpoczęciem lekcji basenowej.
- Nieobecność jak i termin odrobienia zajęć zgłaszamy poprzez wiadomość SMS na numer 609 237 657.
- Gdy uczestnik nie zgłosi się na zaplanowane odrabianie zajęć, przepada ich dalsza możliwość odrabiania.
- Chęć odrobienia lekcji należy zgłosić najpóźniej 2 tygodnie po ostatniej nieobecności.
- Uczestnik odrabia usprawiedliwioną nieobecność na godzinie przed lub po swojej stałej lekcji basenowej, po ustaleniu z instruktorem.
- Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia ilości odrabianych zajęć w szczególnych przypadkach.
- Wyjątkowe sytuacje tj. zaplanowane i zgłoszone nieobecności trwające dłużej niż 4 tygodnie będą rozpatrywane indywidualnie.
- Nieobecność na lekcji indywidualnej będzie ustalana bezpośrednio z instruktorem.
- Nieobecność nieusprawiedliwiona dłuższa niż 30 dni powoduje skreślenie z listy uczestników. Kwota niewykorzystana za zajęcia nie będzie zwracana.
- W czasie trwania zajęć uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu basenu i wykonywania poleceń instruktora.
- Na zakończenie roku każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu nauki pływania.
- Dokonanie wpłaty za zajęcia nauki pływania jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.